Şenol Ata ile yola devam

Şenol Ata ile yola devam
Sıfırdan kurduğu kooperatifi başkanlık koltuğunda oturduğu sürede İstanbul’un parmakla gösterilen kurumları arasına sokmayı başaran Şenol Ata, Elit Düğün Salonu’nda yapılan seçimli genel kurulda üyelerin ezici çoğunluğunun desteğini alarak yeniden...

Sıfırdan kurduğu kooperatifi başkanlık koltuğunda oturduğu sürede İstanbul’un parmakla gösterilen kurumları arasına sokmayı başaran Şenol Ata, Elit Düğün Salonu’nda yapılan seçimli genel kurulda üyelerin ezici çoğunluğunun desteğini alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Sancaktepe Sultanbeyli Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin seçimli kurulu, yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Uzun yıllardır Şenol Ata’nın başkanlık ettiği kurum, sıfırdan kurulmasına rağmen aradan geçen zamanda büyük bir atılım gerçekleştirip İstanbul’un en başarılı kooperatifleri arasına girmeyi başardı. Dolayısıyla böyle başarılı bir kurum olması tüm gözleri yapılacak seçimlere çevirmişti.

Ve beklenen gün nihayet gelip çattı. Ensafın birlik ve beraberlik örneği sergileyip salonu hınca hınç doldurduğu seçimli genel kurulda oyların 337 gibi büyük bir çoğunluğunu alan Şenol Ata, başkanlığa seçilerek koltuğunu iyice sağlamlaştırdı.

Her fırsatta bayram havasında bir genel kurul temennisinde bulunan Ata’ya tercihini istikrardan yana kullanan esnaf desteğini verdiği Şenol Ata’ya “Enanetim sende kalmaya devam etsin” mesajı verdi.

 

 

 

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI