Esnaf Kararını Verdi: 14 Ocak’ta İstikrar Kazansın

Esnaf Kararını Verdi: 14 Ocak’ta İstikrar Kazansın
20 yıla yakın süredir başkanlığını yürüttüğü kooperatif için seçimli genel kurula giden Şenol Ata, sandıktan daha da güçlenerek çıkmayı hedefliyor. Seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği ortamlarda dost gibi, ağabey...

20 yıla yakın süredir başkanlığını yürüttüğü kooperatif için seçimli genel kurula giden Şenol Ata, sandıktan daha da güçlenerek çıkmayı hedefliyor. Seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği ortamlarda dost gibi, ağabey gibi karşılanan Ata’ya ülke olarak zor bir süreçten geçtiğimiz dönemde istikrarın devam etmesini isteyen esnaf tarafından tam destek veriliyor.

ATA, GÖZÜ GİBİ KORUDUĞU EMANETİ ESNAFIN HUZURUNA ÇIKARTIYOR

Sıfırdan kurduğu kooperatifi, başkanlık koltuğunda oturduğu sürede İstanbul’un en başarılı kooperatifleri arasına sokmayı başaran Şenol Ata, 14 Ocak’ta yapılacak genel kurulda gözü gibi koruduğu emanetini kurumun gerçek sahipleri olan esnafın huzuruna çıkartmaya hazırlanıyor. Seçim çalışmaları kapsamında “kardeşlerim” dediği esnafı ziyaret eden Ata, kendisine gösterilen ilgi ve alakadan son derece memnun…

 

OKULLARDA DERS OLARAK OKUTULACAK BİR BAŞARI HİKAYESİ 

Ülke olarak ekonomik anlamda zor bir süreçten geçtiğimiz dönemde, okullarda ders olarak okutulacak bir başarı hikayesine imza atan Şenol Ata, bugün ulusal bir bankanın vermiş olduğu kredinin 3-4 katı fazlasını verebilen kooperatifle esnafın en zor gününde yanında olmayı bildi.

ESNAF TERCİHİNİ İSTİKRARDAN YANAN KULLANACAK 

Kendisi için yapılanın farkında olan ve tercihini istikrardan yana kullanan esnaf da “Bizler için yapılanın farkındayız. Şenol Başkan kooperatife ‘evladım’ diyor. Baba ile evladını ayırmalarına izin vermeyeceğiz” diyerek Ata’ya desteklerini ilan etti.

“DAHA DA GÜÇLENEREK ZORLUKLARI AŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Başkan Ata da kendisine verilen desteğe her zaman layık olmaya çalıştığını belirterek  “Esnafa en yüksek krediyi veren kooperatiflerden biri olduk. Biz Sultanbeyli, Sancaktepe esnafının derdini kendimizi dert edinmişiz. Maalesef dış güçlerin de etkisiyle ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Ama bilmelisiniz ki kooperatifler tam da bugünler için vardır. Bu zamana kadar iyi gününüzde olduğu kadar kötü gününüzde de yanınızda olduk. Bayram havasında geçecek bir seçimin ardından  14 Ocak’tan sonra  daha güçlü bir şekilde el ele verip zorlukları aşmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI