Başkan Ata’ya İftira Atanlar İçin Hesap Verme Zamanı!

Başkan Ata’ya İftira Atanlar İçin Hesap Verme Zamanı!
Şenol Ata’nın başkanlığını yaptığı Sancaktepe Sultanbeyli Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi,14 Ocak’ta seçimli genel kurula gidiyor. Seçim çalışmaları kapsamında esnafı ziyaret eden ve her fırsatta  sağduyu çağrısı yapan...

Şenol Ata’nın başkanlığını yaptığı Sancaktepe Sultanbeyli Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi,14 Ocak’ta seçimli genel kurula gidiyor. Seçim çalışmaları kapsamında esnafı ziyaret eden ve her fırsatta  sağduyu çağrısı yapan Başkan  Ata, kendisi hakkındaki çirkin söylemlere de cevap vermeyerek herkesin takdirini kazanan bir rekabet anlayışı ortaya koymayı başardı.

ERDOĞAN ÜZERİNDEN ÇİRKİN ALGI OPERASYONU

Ancak gelin görün ki İstanbul genelinde sadece iki ilçenin esnafını ilgilendiren  kooperatif  seçimleri için olaya Başkomutanımız Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ve ailesini  dahil eden şer odaklarının çirkin hamlesi, bardağı taşıran son damla oldu.

AĞZA ALINMAYACAK SÖYLEMLER

Uzun yıllardır teşkilatın içinde yer alan Başkan Şenol Ata’nın Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında ağza alınmayacak  söylemlerde bulunduğunu öne süren bu şer odakları, iddialarına dayanak  olarak da yurt dışında yaşayan bir kişinin facebook sayfasından yapmış olduğu iftira paylaşımını alarak haberleştirme yoluna gittiler.

TANITIMI SİLDİLER, HABERİ YAYINLAMADILAR

Olayı büyük bir gazetecilik başarısıymış gibi “Haberimizle ilgili detaylar gün içinde yayınlanacaktır” ifadelerinin yer aldığı  basit  görselle sunan bu şer odakları, yaptıkları büyük hatanın farkına varmış olacaklar ki haberi yayınlamadan yaptıkları tanıtımı sessiz sedasız ortadan kaldırdılar.

ŞİMDİ HESAP ZAMANI 

Bugüne kadar kendisi hakkındaki iftiraları  “Herkes ektiğini biçer” diyerek sineye çeken Başkan Ata, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesi üzerinden kendisine yönelik başlatılmak istenen çirkin algı operasyonu için harekete geçti. Avukatı aracılığı ile iftira haberini yargıya taşıyan Ata, “Bana emanet edilen  kooperatifte  esnafı  temsil eden biri olarak bu iftiranın hepimize atıldığını bilmenizi isterim.  Bunu yapanlar, yaptıranlar, aracı olanlar mahkemede hesap verecekler” dedi.  Kongrenin yapılmasına sayılı günler kala bu tür iftiralara sarılan şer odaklarına göndermede bulunan Ata: ‘Biz buradayız ve bir yere gitmiyoruz. Anlımızın akıyla görevimizin başında olmaya devam edeceğiz. Ama şu net bilinmeli ki, bu tür iftira kampanyaları duvara çarparak söyleyen kişilerin suratlarında patlıyor ve patlamaya devam edecek. Atılan bu iftira kampanyası ile ilgili Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduk. Bu işin takipçisi olacak ve suçluları önce vicdanlarda sonra da hukuk önünde hesap verir hale getireceğiz’ şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI