Mahkemeden Nizamettin Arslan’a Şok!

Mahkemeden Nizamettin Arslan’a Şok!
Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Nizamettin Arslan’a yargı tokadı. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri müdürü Recep Karakoç’u mahkemeye veren Arslan, yargıdan boş döndü.  Arslan’ın şikâyetini haksız bulan mahkeme, Karakoç...

Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Nizamettin Arslan’a yargı tokadı. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri müdürü Recep Karakoç’u mahkemeye veren Arslan, yargıdan boş döndü.  Arslan’ın şikâyetini haksız bulan mahkeme, Karakoç hakkında kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verdi.

 

NİZAMETTİN ARSLAN MAHKEMEDEN ELİ BOŞ DÖNDÜ!

Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Nizamettin Arslan, gazeteciler hakkında açtığı davaları tek tek kaybetmeye başladı.  Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Recep Karakoç hakkında suç duyurusunda bulunan Başkan Yardımcısı Arslan, mahkemeden eli boş döndü. Karakoç’un kendisine haber yoluyla “hakaret ve iftira” attığını iddia eden Nizamettin Arslan, soruşturmanın tamamlanmasıyla adeta yıkıldı. Cumhuriyet Başsavcılığı 2015/13223 sayılı karar no ile açılan soruşturmayı noktaladı. Arslan’ın iddialarını inceleyen Cumhuriyet Savcılığı Recep Karakoç hakkında kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verdi. Arslan’ın yine Gazeteci Ömer Faruk Gerçek hakkında da açtığı davanın da yargıdan döndüğü öğrenildi.

 

HABERİ HATIRLAYALIM

06.08.2014 tarihinde Gazeteci Ömer Faruk Gerçek, Gerçek Vizyon Gazetesinde kaleme aldığı köşesinde ‘Sultanbeyli Belediyesi’ne dair izlenimlerim ve Yöneticilere dair bir Hadis-i Şerif’ başlıklı bir yazı kaleme almış ve Sultanbeyli Belediyesi’nin adil yönetilmediğini ve isim belirtmeksizin bir başkan yardımcısı tarafından Hüseyin Keskin’in yönlendirildiğini ifade eden uzun bir yazı kaleme almıştı. Aynı yazıyı alıntılayan ve kaynak göstererek yazıyı ‘Bu gizemli Başkan Yardımcısı Kim’ başlığı ile okuyucularına duyuran Gazetemiz imtiyaz Sahibi Recep Karakoç, Başkan Yardımcısı Nizamettin Arslan tarafından mahkemeye verildi. Yapılan incelemeler neticesinde Basın Savcılığı, yapılan haberin şahısları hedef almadığı, haberde karalama ve iftira olmadığını hükmederek Karakoç hakkında kovuşturmaya yer olmadığına karar verdi.

 İŞTE MAHKEME KARARLARI

 

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI