Özdemir’e ilk müdahale Doktor Ayhan Koç’tan

Özdemir’e ilk müdahale Doktor Ayhan Koç’tan
AK Parti Sultanbeyli eski Gençlik Kolları dün iftar programında bir araya geldi. Ezanın okunmasına dakikalar kala Mustafa Özdemir baygınlık geçirdi. Özdemir’e ilk müdahale iftara davetli olan Sultanbeyli Belediye Başkan...

AK Parti Sultanbeyli eski Gençlik Kolları dün iftar programında bir araya geldi. Ezanın okunmasına dakikalar kala Mustafa Özdemir baygınlık geçirdi. Özdemir’e ilk müdahale iftara davetli olan Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Doktor Ayhan Koç’tan geldi.

 

ORUÇ, SICAK VE YORGUNLUK

AK Parti Sultanbeyli eski Gençlik Kolları arkadaşlık bağlarını koparmıyor. Birçok platformda bir araya gelen eski gençlik kolları dünde iftar programında bir araya geldi. Nezzam Cafe ve Restaurant’ta gerçekleştirilen iftar programında ezana dakikalar kala hareketli anlar yaşandı. Bir önceki dönem meclis üyeliği görevini yürüten Mustafa Özdemir, açlık, sıcak ve yorgunluğun vermiş olduğu halsizlik nedeniyle baygınlık geçirdi.

İLK MÜDEHALE DOKTOR AYHAN KOÇ’TAN

Gençler baygınlık geçiren arkadaşları Mustafa Özdemir’in başına toplanmaları kısa süreli bir paniğe neden oldu. Özdemir’in bayıldığını gören doktor Koç, olay yerinde ilk müdahaleyi yaptı. Özdemir müdahalenin ardından kendine geldi. Uzun süre Özdemir’le ilgilenen Doktor Ayhan Koç, Mustafa Özdemir’in normalleşmesi sonrası masasına geçerek iftarını açtı. Baygınlığın sebebi nedir sorumuza kısa bir cevap veren Doktor Koç, “En büyük etken oruç. Mevsim sıcaklığı, yorgunluk ve stresten kaynaklanan bir iç geçmesi. Korkulacak bir durum yok’ ifadelerini kullandı.

ESKİ GENÇLİĞİN VEFASI DEVAM EDİYOR

Kısa süreli panik sonrası iftarlarını açan gençler arkadaşları Mustafa Özdemir’i biran olsun yalnız bırakmadı. Yemeklerin yenmesi sonrası çay ve muhabbet faslına geçildi. O dönem Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten Muammer Aykut, iftara katılan herkese tek tek teşekkür etti.  Gençlik Kollarının görevde olduğu dönemde yapmış olduğu çalışmalar sinevizyon olarak izletildi. İzletilen sinevizyon eski günlerin hatırlanmasına neden oldu.

 

 

 

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI