AK Partili Belediye Paralel Yapı ile el ele kol kola

AK Partili Belediye Paralel Yapı ile el ele kol kola
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, paralel yapıyla ölümüne mücadele ederken AK Partili Sultanbeyli Belediyesi ise cemaatle el ele kol kola usulsüz işlere imza atıyor. Cemaate Abdurrahman Gazi Mahallesi’nde temelden kaçak...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, paralel yapıyla ölümüne mücadele ederken AK Partili Sultanbeyli Belediyesi ise cemaatle el ele kol kola usulsüz işlere imza atıyor. Cemaate Abdurrahman Gazi Mahallesi’nde temelden kaçak inşaat yaptırtan Sultanbeyli Belediyesi bununla yetinmeyip kaçak bina elektrik, su, doğalgaz alabilmesi için evrakta sahtecilik yaptığı ortaya çıktı.

BAŞBAKAN NE DİYOR BAŞKANLAR NE YAPIYOR?

17 Aralık sonrası Fettullah Gülen Cemaati ile AK Parti iktidarı arasında kıyasıya bir savaş başladı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, cemaatin birçok kurum ve kuruluşuna karşı savaş açtı. Başbakanın vermiş olduğu mücadeleye vatandaşlar tam destek verdi. Son yerel seçimlerde halk, desteğini başbakandan yana kullandı. Başbakanın vermiş olduğu mücadele sayesinde AK Parti, 30 Mart yerel seçimlerinde oylarını yükseltti. Yükselen oylar sayesinde birçok belediye başkanı yeniden seçilme şansı yakaladı. Alınan oyları kendi oylarıymış gibi hisseden birçok belediye başkanı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın paralel yapıyla vermiş olduğu mücadelenin aksine bu yapıyla el ele kol kola olmaya devam ediyor.

SULTANBEYLİ BELEDİYESİ’NDEN EVRAKTA SAHTECİLİK

İkinci dönemine kötü bir başlangıç yapan Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ve yönetimi, Başbakan Recep Tayip Erdoğan’a rağmen Sultanbeyli’de cemaatin işlerini yapmaya devam ediyor.  Hem de evrakta sahtecilik yapacak boyutlarda. Geçtiğimiz yıl hayırsever bir vatandaş, Petrol Yolu Caddesi üzerindeki binasını cemaate bağışladı. Cemaat, bağışlanan binayı yıktı ve temelden kaçak inşaata başladı. İmar ve ruhsatın olmadığı inşaata Sultanbeyli Belediyesi göz yumdu. Bina bitirilme aşamasındayken cemaatle hükümet arasında kavga çıktı. Kılıçlar çekildi. Herkes safını belli etti. Ama Sultanbeyli Belediye yönetimi hariç. Kavganın en şiddetli olduğu dönemde kaçak inşaatın yapılmasına göz yuman Sultanbeyli Belediyesi, bina bittikten sonrada binanın elektrik, su, doğalgaz alması için evraklarda da sahtecilik yaptığı ortaya çıktı.Geçtiğimiz dönem başkan yardımcılığı yapan bir ismin imzaladığı ‘sahte evrak’ ile cemaatin kaçak inşaatına yıkılan eski binanın elektrik, su, doğalgaz hattı bağlandı.

AK PARTİ GENEL MERKEZ VE İL TEŞKİLATI UYUYOR MU?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan vermiş olduğu mücadelede kendisini yalnız bırakan isimleri not ettiğini Salı günü yapılan gurup toplantısında da dile getirdi. Başbakan’ın konuştuğu dakikalarda ise Sultanbeyli kamuoyu, cemaate Sultanbeyli’de sağlanan imtiyazı ve evraklarda yapılan sahtekârlığı konuşuyordu. Son zamanlarda cemaatin Sultanbeyli’de yaptığı yatırımlar incelendiğinde, adeta cemaattin Sultanbeyli’de üs kurduğu ortaya çıkacak. Acaba, AK Parti Genel Merkez ve AK Parti İstanbul İl Teşkilatı Sultanbeyli’de ki bu cemaat belediye yakınlaşmasından haberi var mı? Varsa neden müdahale etmiyor? Kamuoyu şimdi Sultanbeyli Belediyesi yönetiminden cemaate neden bu kadar taviz verdiğini soruyor? Yoksa Sultanbeyli halkının bilmediği bir gerçek mi var?

“AK Partili Belediye Paralel Yapı ile el ele kol kola” Başlıklı Haber İçin 3 Yorum Yapılmış
  1. hasan tatar dedi ki:

    Bir arkadas arayip yore haber sitesini gormemi tavsiye etti. Sultanbeyli ilcesinde gizli sakli yapilan bazi unsurlari gun yuzune cikardigini gordum. Parelel yapiya ait binanin baslangicindan bitimine kadar takip etmissiniz. Sultanbeyli belediyesinde parelel yapiya karsi olan saygi ve sevgi herkez tarafindan bilinmektedir. Sizin haberleriniz dogrultusunda gercekler tamamen ortaya cikti. Sayin basbakanimiz vatana ve millete karsi olanlarla mucadele ederken sultanbeyli belediyesi icinde bulunan parelel yapi mensuplari belediyenin tum imkanlarini bu yapiya sunmus bulunuyor. İnsallah bu haberiniz sayin basbakana ulasir ve sultanbeyli belediyesi icinde bulunan parelel yapi mensuplarini boylece temizler.sayin yore haber sitesi sultanbeyli belediyesi yetkililerinin parelel yapi ile el ele verdikleri diger isleri de en kisa zamanda gun yuzune cikarirsiniz. Boylece sultanbeyli belediyesi icine sizmis ve kendilerini gizleyen o insanlar en kisa zamanda cezalarini cekerler.

  2. Parelel yapi belediye icinde dedi ki:

    Parelel yapi sultanbeyli belediyesi icine sizmis gorunuyor. Sayin basbakanimizin bu kisilerden bilgisi olmadimi acaba. Yukarida yazdiginiz ve goruntulediginiz yer gercekten parelel yapiya mi ait. Eger dogru ise sultanbeyli belediye yetkilileri parelel yapi mensubu insanlar.sayin basbakanin bu konudan ivedi olarak bilgisi olmali ve partimize karsi ihanet icinde olan bu yoneticiler partimizden cikarilmalidir. Sultanbeyli belediyesinde parelel yapi mensuplarinin gercek yuzleri ortaya cikarilmali ve amaclari nedir bilinmelidir. Bu sayin basbakanimizin mucadelesine destek vermektir. Sayin belediye baskani huseyin heskin bey ve ekibi gercek yuz ortaya cikti. İnsallah belediyenin diger imkanlarini parelel yapiya aktarmamislardir.

  3. Rüzgar Ahmet dedi ki:

    Sultanbeyli nin fakir çocuklarına yurt olarak yapılan bu eğitim yuvası hayırsever ve vatandaşların himmetleriyle inşa edilmiş. Alkışlanması gereken bu durumu eleştirmek hangi akla hizmet? Birileri Sultanbeyli nin fakir çocuklarına sahip çıkılmasından pek rahatsız olmuş anlaşılan. Sultanbeyli de tapulu ruhsatlı bina varmış ta bizim mi haberimiz olmamış

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI