MHP’nin Sultanbeyli adayı Ümit Gürbüz

MHP’nin Sultanbeyli adayı Ümit Gürbüz
Mart 2014’de yapılacak Mahalli idareler seçimleri için aday belirlenmede son noktaya gelindi. Milliyetçi Hareket Partisinin adayı Ümit Gürbüz oldu. 2014 Mahalli idareler seçimlerinin yaklaşmasıyla siyasetin nabzı olağan şekilde atmaya başladı....

Mart 2014’de yapılacak Mahalli idareler seçimleri için aday belirlenmede son noktaya gelindi. Milliyetçi Hareket Partisinin adayı Ümit Gürbüz oldu.

2014 Mahalli idareler seçimlerinin yaklaşmasıyla siyasetin nabzı olağan şekilde atmaya başladı. Milliyetçi Hareket Partisi’nden Sultanbeyli Belediye başkan adayı Ümit Gürbüz olarak belirlendi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ilçe başkanı Şamil Kural’ın Sultanbeyli Belediye başkan adayının adını kamuoyuna açıkladı. Sultanbeyli İlçe Başkanı Şamil Kural, “Allah’ın izni, milletimizin teveccühü ile Sultanbeyli bu seçimlerden sonra milliyetçi kadrolar tarafından yönetilecektir. Yoğun çalışmalar ve istişareler neticesinde Sultanbeyli’deki adayımız Ümit Gürbüz olarak belirledik. Yapılacak olan Mart 2014 yerel seçimlerde sizlerin de el birliğiyle tamamlayacağız. Yerel seçim çalışmalarında herkesin gönüllerini katarak vereceği destekle adayımız seçimden zaferle çıkacaktır. Şimdiden adayımızın Sultanbeyli’ye hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

MİLLİYETÇİ KİŞİLİĞİ İLE TANINIYOR

Milliyetçi Hareket Partisinin Sultanbeyli Belediye başkan adayı olarak belirlenen Ümit Gürbüz, Milliyetçi kişiliği ile ön plana çıkıyor. Adaylığı belirlenmesinin ardından açıklama yapan Gürbüz, yediden yetmişe bütün Sultanbeyli’nin gönlünü alarak Sultanbeyli’yi geleceğe ey iyi şekilde taşıyacağını belirtti.

ÜMİT GÜRBÜZ KİMDİR?

1974 Gümüşhane doğumlu olan Ümit Gürbüz, İlk ve Ortaokulu Gümüşhane tamamladı. Üsküdar Ticaret Meslek Lisesinden mezun oldu. Eskişehir Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Gürbüz, Sultanbeyli Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları İlçe başkanlığı yaptı. Teşkilatının bir çok biriminde görev  yapan Gürbüz, evli ve 1 çocuk babasıdır.

“MHP’nin Sultanbeyli adayı Ümit Gürbüz” Başlıklı Haber İçin 2 Yorum Yapılmış
  1. SAİM AÇAR dedi ki:

    SAYIN BAŞKANIM HAYIRLI OLSUN BAŞARILAR DİLERİM

  2. Yakup Çandır dedi ki:

    Artık Sultanbeylinin geleceği için bir Ümit-imiz var … Hayırlı olsun

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI