Devlet Hastanesi’nde nöbet değişimi

Devlet Hastanesi’nde nöbet değişimi
2012 yılının Kasım ayından bu yana Sultanbeyli Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini yürüten Çağrı Dalkılıç, son düzenleme ile Süreyya Paşa Devlet Hastanesi yöneticiliğine atanırken, Maltepe Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr....

2012 yılının Kasım ayından bu yana Sultanbeyli Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini yürüten Çağrı Dalkılıç, son düzenleme ile Süreyya Paşa Devlet Hastanesi yöneticiliğine atanırken, Maltepe Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Halim Ömer Kaşıkçı, Sultanbeyli Devlet Hastanesi Başhekimliğine getirildi.

UMARIZ YENİ GELEN BAŞHEKİM HALKIN DERDİNİ ANLAR

Devlet Hastanelerinde sürpriz değişiklikler yaşandı. 2012 yılının Kasım ayından Sultanbeyli Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine getirilen Çağrı Dalkılıç, yeni düzenleme ile Süreyya Paşa Devlet Hastanesi yöneticiliğine atandı. Dalkılıç’tan boşalan koltuğa Maltepe Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Halim Ömer Kaşıkçı atandı. Göreve geldiği 2012 yılında önce taşeron işçileri işten çıkartan eski Başhekim Dalkılıç, sonrasında da Devlet Hastanesi’nde birçok garip uygulamaya imza atmıştı. Sultanbeyli Halkının en çok şikâyetçi olduğu kurumların başında gelen Devlet Hastanesi, göreve gelen yeni Başhekimle nasıl bir maceraya sürükleneceği ise şimdiden merak ediliyor.

YENİ BAŞHEKİM UZM. DR. HALİM ÖMER KAŞIKÇI KİMDİR?

1969 Tomarza (Kayseri) doğumlu olup, 1987-Kadıköy Anadolu Lisesi, 1993-İ.Ü Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur. Sırasıyla Ankara Yahyalar Sağlık Ocağı Sorumlu Hekimi, Ankara İl Sağlık Müdürlüğü 112 Şube Müdürü, Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Yataklı Tedavi Şube Müdürlüğü, Aile Hekimliği Uzmanlık Eğitimi (Şişli Etfal EAH, Haydarpaşa Numune EAH, Zeynep Kamil Kadın Hast. EAH, Bakırköy Ruh Sinir EAH), İstanbul Polis Hastanesi Başhekim Yardımcısı,Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı, Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi Başhekimi, İstanbul İl Sağlık Müdür Yardımcısı ve Maltepe Devlet Hastanesi Kurucu Başhekimi olarak görev aldı.
Hastane Yönetimi Sertifikası, Akupunktur Uygulama Sertifikası, Diyaliz Hekimliği Sertifikası sahibi olup halen İstanbul Üniversitesi Sağlık Yönetimi Yüksek Lisans Eğitimi devam etmektedir. Evli ve 1 kız çocuğu babası.

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI