Sultanbeyli Emniyet Müdürü görevinden alındı

Sultanbeyli Emniyet Müdürü görevinden alındı
Türkiye’yi sarsan rüşvet ve yolsuzluk operasyonu kapsamında Sultanbeyli İlçe Emniyet müdürü Adem Öztürk görevinden alındı.   17 Aralık 2013 günü tüm Türkiye’yi sarsan rüşvet ve yolsuzluk operasyonu kapsamında emniyetteki...

Türkiye’yi sarsan rüşvet ve yolsuzluk operasyonu kapsamında Sultanbeyli İlçe Emniyet müdürü Adem Öztürk görevinden alındı.

 

17 Aralık 2013 günü tüm Türkiye’yi sarsan rüşvet ve yolsuzluk operasyonu kapsamında emniyetteki dalgalanmalar devam ediyor. Son olarak ise Temmuz ayında Sultanbeyli’ye ataması gerçekleştirilen Adem Öztürk ilçe emniyet müdürlüğü görevinden alındı. Öztürk’ün yerine  Eyüp Sabri Öksüz getirildi.

Bu ilçede çok mutluyum

Görevinden alınan ilçe emniyet müdürü Adem Öztürk 3 gün öncesinde Sultanbeyli Kültür Merkezi’nde yapılan huzur toplantısında şu ifadeleri kullanmıştı “Beş aydır Sultanbeyli Emniyet Müdürlüğü görevini yürütüyorum. Sultanbeyli görev yapmaktan hoşlandığım ve mutlu olduğum bir ilçe. Sultanbeyli, diğer ilçelerle karşılaştırdığımızda huzurlu bir yer.” dedi. Sultanbeyli’de suç oranlarının gerilerde olduğunu kaydeden Öztürk, “İlçemizde iki tane karakolumuz bulunuyor. Olay olmaması bizi çok sevindiriyor. Sizlerle olmaktan, Sultanbeyli’de görev yapmaktan çok mutluyum.” ifadelerini kullanmıştı.

Beş ay önce Sultanbeyli’ye atanmıştı

Türkiye’yi sarsan rüşvet ve yolsuzluk operasyonu kapsamında Sultanbeyli İlçe Emniyet müdürlüğü görevinden alınan Adem Öztürk 1993 yılında Polis Akademisi’ni başarılı bir şekilde bitirerek Komiser Yardımcısı olarak mezun oldu. Sırasıyla Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde Diyarbakır Emniyet Müdürlüğünün ve İstanbul Emniyet Müdürlüğünün bünyesinde farklı kadrolarda çalışan Öztürk, son olarak görev yaptığı Ümraniye Emniyet Müdürlüğü görevinden, Sultanbeyli Emniyet Müdürlüğü’ne atanmıştı.

“Sultanbeyli Emniyet Müdürü görevinden alındı” Başlıklı Haber İçin 3 Yorum Yapılmış
 1. coşkunemlak dedi ki:

  3 gün önce Sultanbeyli belediye başkanlığı çatısı altında huzur toplantısı yapılıyor.
  3 gün sonra emniyet müdürü görevden alınıyor.
  bu noktayı olumsuz mu anlayalım eğer olumsuz anlayacaksak,
  tek olumsuz müdür mü? acaba.

 2. bozok dedi ki:

  Bu ülkede adaleti sağlayan değerli emniyet müdürlerinin görevinden alınması hangi kirli işlerin örtbas edildiğini göstermezmi biz bu ğün saygıdeğer kıymetli emniyet müdürlerimize sahib çıkmazsak yarın sokakta yürümekten korkar hale geliriz güven içinde çoçuklarımız nasıl evden dışarı çıkar…..

 3. bozok dedi ki:

  Anadolunun bozok diyarında yetişmiş çalışkan başarılarla kariyerini tamamlamış amaçı sadece halkın güvenliği olan halkın huzuru için gecesini gündüzüne katan sayğı değer emniyet müdürümüzün bu şekil itibarsızlaştıma çabaları er yada gec sonuçsuz kalacaktır…

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI