Bu kez yanlış müşteri seçti!

Bu kez yanlış müşteri seçti!
Sultanbeyli Asayiş Büro Ekipleri yine başarılı bir operasyona imza attı. ‘Bonzai’ adı verilen uyuşturucu maddesini satmaya çalışan uyuşturucu taciri, yanlış müşteri kurbanı oldu. Uyuşturucuyu polise satmaya kalkan zanlı, tutuklanarak...

Sultanbeyli Asayiş Büro Ekipleri yine başarılı bir operasyona imza attı. ‘Bonzai’ adı verilen uyuşturucu maddesini satmaya çalışan uyuşturucu taciri, yanlış müşteri kurbanı oldu. Uyuşturucuyu polise satmaya kalkan zanlı, tutuklanarak Adliye’ye sevk edildi.

POLİSE UYUŞTURUCU SATARKEN YAKALANDI

Sultanbeyli’de bir torbacı, uyuşturucu satışı yaptığı sırada Sultanbeyli Asayiş Büro ekipleri tarafından düzenlenen baskınla suçüstü yakalandı. Üzerinde satışa hazır 22 adet ‘Bonzai’ sentetik uyuşturucu madde ve yüklü miktarda para çıkan şahıs gözaltına alındı. Sultanbeyli Hamidiye Mahallesi’nde düzenlenen operasyonda, G.P (29) isimli bir kişi polise uyuşturucu madde satarken yakalandı. Zanlıyla birlikte 22 adet uyuşturucu hap ele geçirildi. G.P’nin üzerinde el konulmak istenen 1.125 TL ele geçirildi.

 

MÜŞTERİSİ POLİS ÇIKTI

Zanlı G.P’nin 37 ayrı suça karıştığı ve iki yakalama kararı olduğu öğrenildi. Oto Hırsızlığı gibi çeşitli suçlarda çete liderliği yaptığı da öğrenilen G.P’nin son müşterisi de sivil polisler oldu. Sultanbeyli Asayiş Büro Amirliği elemanları, zanlı G.P ile müşteri gibi irtibata geçti. Hamidiye Mahallesi Antalya ve Eyübi Caddesinin kesiştiği noktada G.P ile buluşan polisler zanlıyı suçüstü yakaladı. Fatih Karakoluna götürülen G.P sorgusunun ardından sağlık kontrolüne ardından da Adliye’ye sevk edildi. G.P isimli zanlı karakol çıkışında basın mensuplarından yüzünü saklaması dikkatlerden kaçmadı.

 

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI