Sultanbeyli’de 30 saat sular kesilecek!

Sultanbeyli’de 30 saat sular kesilecek!
Sultanbeyli, Sancaktepe, Maltepe ve Bakırköy’ün bazı bölgelerinde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 30 saat süreyle sular akmayacak. Sultanbeyli,  Sancaktepe, Maltepe, ve Bakırköy’ün bazı bölgelerinde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle...

Sultanbeyli, Sancaktepe, Maltepe ve Bakırköy’ün bazı bölgelerinde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 30 saat süreyle sular akmayacak.

Sultanbeyli,  Sancaktepe, Maltepe, ve Bakırköy’ün bazı bölgelerinde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 30 saat süreyle sular akmayacak.

İSKİ’den yapılan açıklamaya göre 4 Kasım Pazartesi günü 10.00 ile 5 Kasım Salı 16.00 saatleri arasında 30 saat süreyle su alamayacak bölgeler şöyle: Sultanbeyli Necip Fazıl, Fatih, Orhangazi, Akşemsettin, Hamidiye, Abdurrahman Gazi, Yavuz Selim, Hasanpaşa ve Mehmet Akif Mahalleleri. Sancaktepe Veysel Karani, Akpınar, Eyüp Sultan, Fatih, Osmangazi ve Abdurrahman Gazi Mahalleleri. Maltepe Büyük Bakkalköy Mahallesi’nde su kesintisi yaşanacak.

Ayrıca, 4 Kasım Pazartesi günü 10.00 – 24.00 saatleri arasında 14 saat süreyle Bakırköy Florya Şenlik Mahallesi ve Basınköy Mahallesi’nde su kesintisi yapılacak

“Sultanbeyli’de 30 saat sular kesilecek!” Başlıklı Haber İçin 1 Yorum Yapılmış
  1. galanaca dedi ki:

    Eee hâlâ yok sular

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI