Akay’a mahalle sakinleri tam destek verdi

Akay’a mahalle sakinleri tam destek verdi
AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan aday adayı Bekir Akay, Cumartesi akşamı Adil Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Adil Mahallesi toplantı salonunda bir araya gelen mahalle sakinlerinden önce helallik...

AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan aday adayı Bekir Akay, Cumartesi akşamı Adil Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Adil Mahallesi toplantı salonunda bir araya gelen mahalle sakinlerinden önce helallik isteyen Akay, sonrasında da başkanlık yarışı için mahalle sakinlerinden destek istedi. Salonu dolduran mahalle halkı, Akay’a tam destek vereceklerini dile getirdiler.

 

Akay, muhtarlığına veda etti

2009 yılında Adil Mahallesi muhtarı seçilen ve 2014 yerel seçimleri için AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan aday adayı olan Bekir Akay, muhtarlığı döneminde beraber olduğu Adil Mahallesi sakinlerinden helallik almak için Cumartesi akşamı, mahalle toplantı salonunda geniş katılımlı bir program düzenledi. Adil Mahallesi toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya bir önceki muhtarlar Abdullah Özer, Hayati Kaya, mahalle cami imamı ve Adil Mahallesi sakinleri katıldı. Program önceki selamlama konuşması yapan bir önceki muhtarlar ve cami imamı, Bekir Akay’a çıktığı yolda başarılar diledi ve mahalle halkı olarak kendisine destek olunması gerektiğini dile getirdiler. Konuşmalar sonrası salonu dolduran Adil Mahallesi sakinleri, belediye başkan aday adayı olan Bekir Akay’a tam destek vereceklerini dile getirdiler.

Akay; Halk oylamalarında hep önde çıkıyorum

Yapılan selamla konuşmaları sonrası söz alan AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan aday adayı Bekir Akay şunları kaydetti. “Değerli Adil Mahallesi sakinleri 2009 yılında bizlere yetki verip Adil Mahallesi muhtarlığına seçtiniz. Sizlerden aldığım emaneti sorunsuz bir şekilde bugüne kadar taşıdım. Hepinizin malumu AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan aday adaylığı müracaatımı yaptım. Aday adaylığı çalışmalarımdan dolayı son günlerde muhtarlığa gelemiyor olabilirim. İşlerinizin muhtarlıkta aksamadan yürüdüğünü bilmekteyim. Bu toplantıda ben sizlerden helallik istiyorum. Eğer, benden taraf sizlere hak geçti ise helal olsun. Lütfen sizlerde haklarınızı helal ediniz” dedi. Konuşmasını aday adaylığı sürecini anlatarak devam ettiren Akay, “muhtarlık sonrası belediye başkanlığı gibi önemli bir göreve talip oldum. Sizlerin ve Sultanbeyli’nin diğer mahallerinde yaşayan vatandaşlarımızın desteği ile inşallah başkanlık makamında buluşacağız. Ve şunu söyleyeyim ki, genel merkezin yapmış olduğu gizli yoklamalarda bu kardeşinizin ismi hep ön sıralarda çıkıyor. Bundan dolayı sizlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Konuşmaların sonunda Adil Mahallesinde geçirilen beş yılın sinevizyonu katılımcılara izletildi. Program bitişinde mahalle halkı Bekir Akay’ı tebrik etti ve destek olacakları sözü verdi.

“Akay’a mahalle sakinleri tam destek verdi” Başlıklı Haber İçin 1 Yorum Yapılmış
  1. HALKIN SESİ dedi ki:

    bekir beyi teprik ediyorum başarılarının devamını diliyorum ALLAH DAN

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI