Kara, aday olmayacağını açıkladı

Kara, aday olmayacağını açıkladı
Mustafa Kara Üsküdar Belediye başkanlığına aday olmayacağını ve aday adaylığını açıklaması halinde Hilmi Türkmen in yanında olacağını açıkladı.   Üsküdarlı İşadamı ve Siyasetçi Mustafa Alemdaroğlu ile yapılan röportajda Mustafa...

Mustafa Kara Üsküdar Belediye başkanlığına aday olmayacağını ve aday adaylığını açıklaması halinde Hilmi Türkmen in yanında olacağını açıkladı.

 

Üsküdarlı İşadamı ve Siyasetçi Mustafa Alemdaroğlu ile yapılan röportajda Mustafa Kara’nın yeni dönemde Belediye Başkanlığı için aday olmayacağını söyledi. Alemdaroğlu; yeni dönemde Mustafa Kara’nın ailevi ve yoğun iş yaşamı nedeniyle aday olmayacağı kararını aldığını belirterek, bilindiği üzere Mustafa Kara daha önce yaptığı açıklamalarda da ailenin onayı olmaksızın böyle bir sürece girmeyeceğinin sinyalini vermişti.

Son durumda bunu deklare ederek aday olamayacağı kararını açıklamış oldu dedi. Aday olmayacağını, bununla birlikte aday adaylığı sürecinde Başkan Yardımcısı Hilmi Türkmen’in adaylığı durumunda yanında olacağını belirterek, Hilmi Türkmen’in; Ak Parti Teşkilatı ve Üsküdar halkının sevdiği, bilgi ve birikimiyle, siyasi vizyonu ve misyonu olan bir duruşa sahip olduğunu bundan dolayı da Üsküdar Belediye Başkanlığı’na yakışacağını söyledi. Mustafa Alemdaroğlu Mustafa Kara’nın yeni dönemde Hilmi Türkmen’in Üsküdar Belediye Başkan Aday Adaylığı sürecinden Adaylığa ve sonrasında da yanında olacağını söylemiştir, dedi. Hilmi Türkmen başkanla yaptığımız görüşmede son durumu aynen teyit etti.

 

 

 

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI