Barutçu aday adaylığını açıkladı

Barutçu aday adaylığını açıkladı
Ak Parti Sultanbeyli Belediye Başkan Aday adaylığına müracaatlar devam ediyor. AK Parti Sultanbeyli ilçe teşkilatının kurucu başkanlığını yapan Avukat Furkan Barutçu, 2014 yerel seçimlerinde Belediye Başkan aday adaylığı için...

Ak Parti Sultanbeyli Belediye Başkan Aday adaylığına müracaatlar devam ediyor. AK Parti Sultanbeyli ilçe teşkilatının kurucu başkanlığını yapan Avukat Furkan Barutçu, 2014 yerel seçimlerinde Belediye Başkan aday adaylığı için müracaatta bulundu.  Bir gurup arkadaşıyla ile ilçe teşkilatına gelen Barutçu, aday adaylık dosyasını SKM Başkanı Ali Tombaş’a teslim etti.

Aday adaylık müracaatı sonrası gazetemize açıklama yapan Avukat Furkan Barutçu: ‘Bugün gerçekten çok mutluyum. Zira iftiharla ve şeref duyduğum ülkenin en zor şartlarında yani 28 Şubat süreci olarak tabir edilen bir dönemde bir avuç idealist ve cesur arkadaşlarımla birlikte kurucusu ve başkanlığını yapmış olduğum AK Parti’den 2014 yerel seçimlerinde geçmişte olduğu gibi zor ve güzel göreve talibim.

 

Bu vesileyle AK Partinin kuruluşundan bu yana maddi ve manevi desteğini esirgemeyen gece gündüz demeden canla ve başla çalışan kurucusundan sempatizanına kadar emeği ve katkısı olan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum’ dedi. Konuşmasını şu sözlerle sürdüren Avukat Furkan Barutçu: ‘ Ben yaklaşık olarak 20 yıldır Sultanbeyli’de Sultanbeylili hemşerilerime bir avukat olarak hizmet ettim.  Bundan sonrada inşallah bize görev verilirse Belediye Başkanı olarak hizmet etmeye devam edeceğim. Bir Avukat ve bir Sultanbeylili olarak bu ilçenin sorunlarını yakinen biliyorum.

Bu sorunların çözümünde de sizlerden alacağım güç ve destekle hep birlikte aşacağımıza da tüm kalbimle inanıyorum’ ifadelerini kullandı. Konuşmasını şu sözlerle noktalayan AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan aday adayı Avukat Furkan Barutçu: ‘Başta sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere partimizin yetkili organları tarafından bize bu görev tevdi edilmesi halinde canla başla çalışarak sayın başbakanımızı, sizleri ve ilçemizi çok iyi temsil ederek sorunlarımızı çözeceğimizi sizlere taahhüt ediyorum.  Bu demokratik hizmet yarışında Belediye Başkanlığı görevine talibim. Bu vesile ile aday adaylığımız ülkemize, partimize, ilçemize hayırlara vesile olmasını cenabı haktan niyaz ediyorum” dedi.

“Barutçu aday adaylığını açıkladı” Başlıklı Haber İçin 5 Yorum Yapılmış
 1. fatma acar dedi ki:

  Furkan Bey’in bir hukukçu olarak tapu sorununu çözeceğini düşünüyorum.Adaylığı Sultanbeyli için iyi olmuş.Başarılar…..

 2. Hayrettin SOLMAZ dedi ki:

  Başarılı, dürüst bir insan Allah hayırlı etsin

 3. gizem tetik dedi ki:

  aday olması iyi olmuş. umarım belediye başkanı olur…

 4. RIDVAN KOÇ dedi ki:

  SULTANBEYLİ YOLUNA HÜSEYİ KESKİN İLE DEVAM EDİCEKTİR İNŞALLAH DA ÖLE OLUCAK

 5. hamit dedi ki:

  Furkan bey cok duzgun cok durus biri inşallah başkan olur adil bir yönetim gösterir

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI