Abdullah Bayram aday adaylığını açıklıyor

Abdullah Bayram aday adaylığını açıklıyor
Samandıra’da başarılı bir Belediye Başkanlığı yapan Abdullah Bayram’ın, 30 Mart 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Sancaktepe’den Belediye Başkan aday adayı olacağı öğrenildi.   1994 ve 1999 yılları arasında...

Samandıra’da başarılı bir Belediye Başkanlığı yapan Abdullah Bayram’ın, 30 Mart 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Sancaktepe’den Belediye Başkan aday adayı olacağı öğrenildi.

 


1994 ve 1999 yılları arasında Samandıra belde Belediye Başkanlığı görevini başarıyla yürüten Abdullah Bayram, önümüzdeki yerel seçimler için kolları sıvadı. Bayram, 12 Ekim Cumartesi günü saat 13.30’da Sancatepe AK Parti ilçe teşkilatına gelerek aday adaylığı müracaatında bulunacağı öğrenildi.

 

 

“Abdullah Bayram aday adaylığını açıklıyor” Başlıklı Haber İçin 2 Yorum Yapılmış
  1. Şahsettin KOÇ dedi ki:

    Abdullah Beyi, daha önceki hizmetlerinden tanıyoruz. Başarılı bir kişidir. Neden tekrar başkan olmasın? hayırlı olsun Allah yardımcısı olsun

  2. Burak SANCAK dedi ki:

    Abdullah Başkanımızın aday adaylık başvurusunun saati Başbakanımızın aynı saatlerde Ataşehir’de bir programa katılacak olması sebebiyle aynı gün Saat 11:00’a alınmıştır.

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI