SULTANBEYLİ’DE GEZİ PARKI YÜRÜYÜŞÜ

SULTANBEYLİ’DE GEZİ PARKI YÜRÜYÜŞÜ
Sultanbeyli’de yaklaşık 500 kişi ellerindeki bayraklarla yürüyerek Taksim Gezi Parkı’nda yaşanan olayları protesto etti.   Sultanbeyli’de yaklaşık 500 kişi ellerindeki bayraklarla yürüyerek Taksim Gezi Parkı’nda yaşanan olayları protesto etti....

Sultanbeyli’de yaklaşık 500 kişi ellerindeki bayraklarla yürüyerek Taksim Gezi Parkı’nda yaşanan olayları protesto etti.

 

Sultanbeyli’de yaklaşık 500 kişi ellerindeki bayraklarla yürüyerek Taksim Gezi Parkı’nda yaşanan olayları protesto etti. Yavuz Selim Mahallesinde bulunan Pir Sultan Abdal Derneği önünde toplanan kalabalık, minibüs yolunu trafiğe kapatarak yürümeye başladı.

 

Ellerinde tava ve tencere ile yürüyen kalabalık, daha sonra Perşembe pazarının kurulduğu caddeye yöneldi.  Grup, burada kısa süre slogan attıktan sonra tekrar Pir Sultan Abdal Derneğinin önüne kadar yürüyerek hükümeti protesto ettiler.

“SULTANBEYLİ’DE GEZİ PARKI YÜRÜYÜŞÜ” Başlıklı Haber İçin 3 Yorum Yapılmış
 1. sadık coşkun dedi ki:

  2b magdurları olarak 20-30 kişilik bir gurup oluşturduk sıkıntımızı dile getirelim diye, içimiz buruk ve şaşkın bir şekilde taksime gezi parkına gittik.
  oraya vardık vardık ama olanları görünce içimiz el vermedi nalet olmasın deyip gerisin geriye inanın içimiz kan ağlayarak geri döndük.
  ALLAH aşkına sultanbeyli beykoz ümraniye anadolu yakası halkına bir bakın her şeye rağmen herkes sıkıntılarını içine gömüyor ne dene bilirki.
  anadolu yakası 2b mağdurlar

 2. Ozan Sultan dedi ki:

  magdur olan yokki herkes memnun kucaklanmaktan

 3. SİVASLI HEMŞEHRİM dedi ki:

  sayın sultanbeyli li hemşehrilerim.sultanbeyli mimar sinan mah.basra cad.üzerinde bulunan çocuk parkımız petrol alanı olarak sultanbeyli belediyesi tarafından satılmış.mimar sinan mah.muhtarına sesleniyorum.niye sesin çıkmadı.niye mahallelire bilgi vermedin.allah bunların hesabını sizden soracak.bunu bilin

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI