BAŞHEKİM YARDIMCISINA BIÇAKLI SALDIRI!

BAŞHEKİM YARDIMCISINA BIÇAKLI SALDIRI!
Sultanbeyli Devlet Hastanesi Başhekim muavini Dr. Berk Onuk, Başhekim odasında bıçaklı saldırıya uğradı. Sabah saatlerinde Başhekimlik binasına gelen Ertan Ön, başhekim muavini ile tartıştıktan sonra belindeki bıçağı çekip Dr....

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Başhekim muavini Dr. Berk Onuk, Başhekim odasında bıçaklı saldırıya uğradı. Sabah saatlerinde Başhekimlik binasına gelen Ertan Ön, başhekim muavini ile tartıştıktan sonra belindeki bıçağı çekip Dr. Berk Onuk’a saldırıda bulundu.  Saldırgan Ön’ün asıl hedefinin Başhekim Süleyman Erdoğdu olduğu öğrenildi.

 

Başhekimlikte bıçaklı saldırı

Görgü tanıklarından alınan bilgiye göre, bugün sabah saatlerinde hastaneye gelen Ertan Ön isimli şahıs, Başhekimlik makamında Başhekim Yardımcısı Dr. Berk Onuk ile hastalığı hakkında konuşmaya başladı. Doktor Berk’in anlattıklarına sinirlenen psikolojik hastası Ertan Ön, önceden kafasında kurguladığı saldırıyı gerçekleştirdi. Önceden hazırladığı ve bez içerisine sarılı bıçağı çıkararak saldırıya geçen Ön’ü, Doktor Berk Onuk’un erken müdahalesi ile yara almadan büyük tehlike atlatıldı.

SALDIRGAN KIS KIVRAK YAKALANDI

 

Saldırgan Kıs Kıvrak yakalandı

Başhekimlik makamında saldırıyı gerçekleştirmeye çalışan 79 doğumlu Ertan Ön, saldırıyı gerçekleştirdikten sonra hızla odadan çıkarak binadan uzaklaşıyor. Olayın Polise intikal etmesinden sonra saldırgan Ön, fazla uzaklaşamadan Devlet Hastanesi acil binası önünde kıs kıvrak yakalandı. Polisin güçlükle zapt ettiği saldırgan Ön, ifadesi alınmak üzere Ahmet Yesevi Karakoluna götürüldü. Doktor Berk Onuk’ta ifade vermek üzere karakola geldi. İfadesini veren Onuk, saldırgandan şikayetçi olarak karakoldan ayrıldı. Saldırganın uzun zamandır psikolojik tedavi gördüğü sonradan anlaşıldı. Başhekim Yardımcısı Doktor Berk’e isabet eden bıçak, çeket ve pantolona isabet etti.

 

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI