‘ÖZGÜR KUDÜS’ SEVDALISI SULTANBEYLİ’DE

‘ÖZGÜR KUDÜS’ SEVDALISI SULTANBEYLİ’DE
Sultanbeyli Anadolu Gençlik Dergisi “Kudüs’ün özgür ve aydınlık şafağı” nı müjdeleyen isim Nurettin Şirin’i Ağırlamaya hazırlanıyor. AGD Nureddin Şirin’i ağırlayacak Ömrünü Kudüs’ün özgürlüğüne adayan Nurettin Şirin Asr-ı Saadet Ders...

Sultanbeyli Anadolu Gençlik Dergisi “Kudüs’ün özgür ve aydınlık şafağı” nı müjdeleyen isim Nurettin Şirin’i Ağırlamaya hazırlanıyor.

AGD Nureddin Şirin’i ağırlayacak

Ömrünü Kudüs’ün özgürlüğüne adayan Nurettin Şirin Asr-ı Saadet Ders halkaları kapsamında 3 Şubat 2012 Cuma günü Saat:19,30 da Anadolu Gençlik Düğün Salonunda “Arap Baharı ve Filistin” konulu bir konferans gerçekleştirilecek. Anadolu Gençlik Dergisi Sultanbeyli temsilciliğinin organize edeceği programa halktan yoğun ilgi bekleniyor.

Nurettin Şirin Kimdir?

Nureddin Şirin denince akla Kudüs gelir.
“Kudüs’ün özgür ve aydınlık şafağı”nı müjdeleyen bir isimdir , siyonizm’e karşı mücadele azmini ifade eden, daima hürmetle anılmayı ziyadesiyle hak eden, hizip kavgalarında, ucuz polemiklerde, kaba-saba tartışmalarda harcanmaması gereken bir isim.

Tevhid dergisinde ve Selam gazetesinde yıllarca Kudüs’ü yazdı. İnternet sitesi Velfecr’de yıllardır Kudüs’ü yazıyor. Kudüs’le ilgili yüzlerce toplantının organizasyonunda yer aldı, yüzlerce afiş ve bildiri hazırladı, yüzlerce –belki de binlerce- konuşma yaptı.

Ve Kudüs için çeşitli aralıklarla en az 10 sene Medreseyi Yusufiye’de kaldı. Her senesi, her ayı, her haftası, her günü, her saati, her dakikası, her saniyesi Allah rızası için Özgür Kudüs davasına adanmış 10 koca sene…

Haçlıların Tapınak Şövalyeleri varsa bizim de ‘Aksa Fedaileri’miz var ve Türkiye’de o fedailerin başını Nureddin Şirin çekiyor.

 

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI