SULTANBEYLİ’DE TERÖR KINANDI!

SULTANBEYLİ’DE TERÖR KINANDI!
Sultanbeyli geçliğinden teröre lanet yürüyüşü Sosyal paylaşım siteleri Twitter ve Facebook’ta örgütlenen Sultanbeylili gençler yapmış oldukları yürüyüşle terörü protesto ettiler.   26 şehit için 26 saat nöbet   Sosyal...

Sultanbeyli geçliğinden teröre lanet yürüyüşü

Sosyal paylaşım siteleri Twitter ve Facebook’ta örgütlenen Sultanbeylili gençler yapmış oldukları yürüyüşle terörü protesto ettiler.

 

26 şehit için 26 saat nöbet

 

Sosyal paylaşım siteleri Fecabook ve Twitter’de örgütlenen Sultanbeylili gençler, terörü protesto ederek, Hakkâri’nin Çukurca İlçesi sınırındaki askeri birliğimize PKK’lı teröristlerce silahlı saldırı düzenlenmesi sonucu şehit düşen 26 askerimiz için saygı duruşunda bulundular. Örgütlenmesini tamamen sosyal paylaşım siteleri üzerinden yapan Sultanbeylili gençler saat 13:00’da Kent Meydanında toplanmaya başladı… İlk etapta 300 kişilik bir grup olan gençler, Sultanbeyli Merkez’e doğru yürüyüşe geçti. Her hangi bir siyasi parti bayrağı açılmasına izin verilmeyen yürüyüş sırasında, sadece Türk Bayrağı taşınırken, Sultanbeyli Emniyeti taşkınlık olmasın diye sıkı bir güvenlik önlemi aldı.

İşte Sultanbeyli Gençliği

PKK terör örgütüne lanet yağdıran sloganlar eşliğinde yürüyüşe geçen gençlerin protestolarını yasalara son derece saygı göstererek yapmaları Sultanbeyli Kamuoyundan takdir görürken, “İşte Sultanbeyli Gençliği” şeklinde yorumlar yapıldı.

Üç yüz kişi 2000 kişi oldu

Yürüyüşe geçtikleri sırada 300 kişi olan Sultanbeylili gençlere vatandaşlar da destek verdi… Çeşme durağı mevkiine vardıklarında 2000 kişilik bir grup olan gençler, burada İstiklal Marşı okuyarak saygı duruşunda bulunmalarının ardından şehitlerini ruhuna Fatiha okuyarak, sessizce dağıldılar.

 

 

 

 

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI