HABER TAKİP’TEN BAŞSAVCIYA ZİYARET!

HABER TAKİP’TEN BAŞSAVCIYA ZİYARET!
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun 2011 yılı İdari ve Adli Yargı Yaz Kararnamesi ile yaklaşık üç ay önce Sultanbeyli Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Mehmet Fatih Özdemir’e HABER TAKİP gazetesi olarak...

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun 2011 yılı İdari ve Adli Yargı Yaz Kararnamesi ile yaklaşık üç ay önce Sultanbeyli Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Mehmet Fatih Özdemir’e HABER TAKİP gazetesi olarak hoş geldin ziyaretinde bulunduk.

GERÇEK: ‘SULTANBEYLİ’YE GELDİĞİNİZ İÇİN ŞANSLISINIZ’

Gazetemiz HABER TAKİP yöneticilerinden Ömer Faruk Gerçek, Recep Karakoç ve Ahmet Işıkdağ yaklaşık 3 ay önce Sultanbeyli Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Mehmet Fatih Özdemir’i makamında ziyaret etti. Yaklaşık 45 dakika süren nezaket ziyaretinde Sultanbeyli’nin dünü ve bugünü masaya yatırıldı. Adli yıl tatilinin araya girmesinden dolayı ziyaretin geç gerçekleştiğini anımsatarak konuşmasına başlayan gazetemiz yöneticilerinden Ömer Faruk Gerçek: ‘Öncelikle ilçemize hoş geldiniz. Anadolu kültürünü içinde yaşatan ve İstanbul’da suç oranlarının en az olduğu bir ilçeye geldiğinizden dolayı kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Özellikle ulusal basının çizmiş olduğu kötü imajdan dolayı Sultanbeyli dışarıda kötü biliniyor. Ancak, İstanbul’un 39 ilçesi arasında yaşanılacak bir ilçedir Sultanbeyli. Bundan dolayı tekrardan aramıza hoş geldiniz diyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” dedi.

Ömer Faruk Gerçek’ten sonra söz alan gazete yöneticilerimizden Ahmet Işıkdağ ve Recep Karakoç, basın olarak sürekli kamu kurumlarına destek verdiklerini ve bundan sonrada vermeyi sürdüreceklerini ifade ederek Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Özdemir’e hoş geldin dileklerini ilettiler.

 

ÖZDEMİR: ‘GÜNLÜK BİR GAZETE BU İLÇE İÇİN BÜYÜK KAZANIM’

Mütevazi bir kişiliğe sahip olan Sultanbeyli Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Özdemir, gazete yöneticilerimizin nezaket ziyaretinden memnun olduğunu ifade ederek konuşmasına başladı. İlçe adına beslemiş olduğumuz güzel duygulardan dolayı memnun olduğunu ifade eden Özdemir: ‘ Birçok il ve ilçede görevlerde bulundum. Konuşmalarınızda görüyorum ki, gazetecilikten ziyade burada yaşayan insanlar olarak Sultanbeyli’ye sahip çıkıyorsunuz. Bu duygunuz şahsımı memnun etmiştir. Ziyaretime gelen birçok insan Sultanbeyli’nin güzelliklerinden söz etti. Bu kısa sürede gözlemlediğim kadarı ile Sultanbeyli güzel bir ilçe. Anadolu mozaiği bozulmamış vaziyette. Umarım bu güzellik uzun süre devam eder” şeklinde açıklamalarda bulundu. Günlük bir gazetenin tüm ilçelerde olmasının güzel bir şey olduğunu ifade eden Özdemir: “İlçede yaşanan olumlu ve olumsuz vakaların duyurulmasında basına çok önemli iş düşüyor. Sizler bunu okuyucularınıza günlük olarak aktarıyorsanız bu gazete bu ilçe için bir kazanımıdır. Sizleri ve ekibinize başarılar diliyorum” dedi. Yapılan özel sohbetten sonra ziyaretimiz sona erdi.

 

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI