DİLOVASI HAMZA ŞAYİR’İ KONUŞUYOR!

DİLOVASI HAMZA ŞAYİR’İ KONUŞUYOR!
Dilovası’nda hizmet ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Şayir Mühendisliğin sahibi Hamza Şayir, ‘Dilovası ilçesi hane halkı sosyal doku araştırması’ çalıştayına katılarak fikirlerini paylaştı. Çalıştayda önemli mesajlar veren Şayir, konuşmasından...

Dilovası’nda hizmet ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Şayir Mühendisliğin sahibi Hamza Şayir, ‘Dilovası ilçesi hane halkı sosyal doku araştırması’ çalıştayına katılarak fikirlerini paylaştı. Çalıştayda önemli mesajlar veren Şayir, konuşmasından dolayı Dilovası’nın gündemine oturdu.

Dilovasında haftalık yayın yapan Son Nokta isimli yerel gazete Hamza Şayir’in çalıştaydaki konuşmasını hem internet sitesinde hem de gazetesinde okuyucularına duyurdu. Şayir’in açıklamaları internet sitesinde en çok yorum alan haber olarak 1. sıraya yükseldi. Şimdi,Dilovası genç İş adamı Hamza Şayir’i konuşuyor.

İşte Hamza Şayir’in o sözleri…

Dilovası’nda hizmet ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Şayir Mühendisliğin sahibi Genç İşadamı Hamza Şayir, ‘Dilovası İlçesi hane halkı sosyal doku araştırması’ konulu çalıştayına katılarak fikirlerini paylaştı. İlçede suni olarak gündem oluşturma çabalarının sonucunda sanayici ile halk arasında kalın duvarlar örülmek istendiğini bunda da kısmen başarılı olunduğunu savunan İşadamı Hamza Şayir: ‘Bu raporda bir kez daha gördüm ki maalesef ilçemize haksızlık yapılarak birileri tehdit olarak gösteriliyor. Geçmiş yıllarda sanayicilerimizin çok büyük desteklerini ilçe halkımız gördü. Özellikle Polisan Holdingin sahibi Necmettin Bitlis bey geçmişte sünnet şölenleri düzenleyerek çocuklarımızın erkekliğe ilk adımı atmalarına vesile olmuştur. Hatta burada gördüğüm genç kuşakların bir çoğu bile Necmettin Beyin sünnet şölenlerinde erkekliğe ilk adımı atmışlardır. Son yedi sekiz yıldır artık sanayici ilçe halkına sosyal anlamda desteğini kesmektedir. Bunun tek sebebi de söz sahibi olduğunu iddia edenlerin sorumsuz açıklama ve beyanlarıyla kötü bir kamuoyu oluşturmalarıdır. Artık bu raporlarda sorumluluk herkese düşmektedir. Herkesi sorumlu olmaya davet ediyorum” dedi.

 

 

“DİLOVASI HAMZA ŞAYİR’İ KONUŞUYOR!” Başlıklı Haber İçin 2 Yorum Yapılmış
  1. tanahan bey dedi ki:

    tb ederm

  2. tunahan bey dedi ki:

    alkıslıyorum

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI