ALİ BAŞKAN KONGRE NEDEN İPTAL?

ALİ BAŞKAN KONGRE NEDEN İPTAL?
Dün 4.kez iptal edilen Gençlik Kolları Kongresi sonrası AK Partililer Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Sevinç’e soruyor; ALİ BAŞKAN KONGRE NEDEN İPTAL? Sultanbeyli AK Parti’nin dikiş tutmayan gençlik kongresi 4.kez...

Dün 4.kez iptal edilen Gençlik Kolları Kongresi sonrası AK Partililer Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Sevinç’e soruyor;

ALİ BAŞKAN KONGRE NEDEN İPTAL?

Sultanbeyli AK Parti’nin dikiş tutmayan gençlik kongresi 4.kez iptal olunca kamuoyunun dikkati bu yöne kaydı. Kongrenin çocuk oyuncağına döndüğünü dele getiren AK Partiye gönül vermiş birçok kişi İlçe Başkanı Ali Sevinç’in basının karşısına geçip kongrenin neden sürekli iptal edildiğini açıklamalarını istiyor.

 

SULTANBEYLİ AK PARTİ İLÇE İKİYE BÖLÜNMÜŞ VAZİYETTE!

Sultanbeyli AK Parti Gençlik Kolları kongresinin sürekli iptal edilmesi ilçe teşkilatını ikiye böldü. Gençliğe haksızlık yapıldığını dile getiren ilçe yönetim kurulu üyelerinden birçok isim ve parti kurucuları ilçe başkanı Ali Sevinç’i eleştirdi.  Ali Sevinç’in ilçeyi kucaklaştırma yerine her gün ayrıştırmaya götürdüğünü dile getiren yönetim kurulu üyeleri: ‘Dışarıda insanlar ve partimize gönül vermiş insanlar bize gülüyor. Yaklaşık bir aydır gençlik kolları kongresinin yapılacağını parti olarak duyuruyor, insanları salona topluyor ve kongrenin yapılmasına saatler kala sebepsiz bir şekilde kongremizi iptal ediliyoruz. İlçedeki bu sıkıntı ne?  İlçe Başkanımız Ali Sevinç, basının karşısına geçip artık kongrenin neden sürekli iptal edildiğini açıklasın? Bizde bilelim” şeklinde sitemlerini dile getirdiler.

KAMUOYUNUN BİLGİLENMESİ ADINA AÇIKLAMA BEKLİYORUZ!

Dün yüzlerce insanın kongre var diye Sultanbeyli Kültür Merkezine geldiğini, saatlerce kongrenin yapılmasını beklediğini ve resmi hiçbir açıklama yapılmadan kongrenin iptal edildiğini okuyucularımıza duyurmuştuk. Haberin okuyucu ile buluşmasından sonra gerek AK Partiye gönül vermiş insanlar gerekse kamuoyundan birçok insan e-mail ve telefon yoluyla gazetemize ulaşıp kongrenin neden iptal edildiğini sordular. Kongrenin neden sürekli iptal edildiğine dair AK Parti Sultanbeyli İlçe Teşkilatından resmi bir açıklama yapılmış değil. Kamuoyunun bilgilenmesi adına Sultanbeyli AK Parti İlçe Başkanı Ali Sevinç’in konuyla ilgili açıklama yapmasını bizlerde bekliyoruz.


İlçe Gençlik Kolları Başkanı olması beklenilen Ertan İskender

Kamuoyu İlçe Başkanı Ali Sevinç’ten açıklama beklerken kulislerde de kongrenin neden iptal edildiği konuşulmaya başlandı. Kulis haberlerine göre ilçe yönetimi gençlere Ertan İskender ismini şart koştuğunu ilçe gençlik kolları da Ertan İskender yerine başka bir ismi aday olarak görmek istediklerini dolayısıyla gençlik kolları kongresinin sürekli iptal edilme nedeninin bu olduğu kulislerde konuşuluyor.

 

 

“ALİ BAŞKAN KONGRE NEDEN İPTAL?” Başlıklı Haber İçin 16 Yorum Yapılmış
 1. berman.aktan dedi ki:

  ali.baba.çiftlığıdir.burası.ali.sevinç.diyorki.benim.dediğim.olsun.sultanbeyliler.
  tümüde.hayır.diyor.evet.sezgin.dinç.kesin.gözüyle.başkan.olacağı.beklentiler
  artıkça.ali.baba.iptal.edin.gitsin.dedi.ama.ben.ertamda.sultanbeyli.gençlik.
  başkanı.olmıyacaktırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 2. eren erdoğan dedi ki:

  gençlik sadece afis asmaya,getir götür işlerini yapmaya yarayan, kendi aklı, özgür iradesi olmayan,birilerinin peşinde yürüyeren kitle silahı değildir. biz gençler günümüzün heyecanı,dinamizmi, geleceğinde sahipleri, teminatıyız.bazı büyüklerimiz hala zamanın gelişiminden bi haber bir şekilde bizleri şekillendirmeye, yönlendirmeye, kendi koltuklarını sağlama almak kaygısıyla irademizi elimizden almaya çalışsalarda, unutmasınlarki karşılarında özgüveni eksik, okumayan, kendini geliştiremeyen,kendi kararlarını alamayan bir gençlik yok. bunu pazar günü en uygun dille kendilerine ifade ettik. umarım bundan sonraki dönemlerde biz ve bizden sonraki gençlere gerekli önem verilir. bizi bir basamak değil, kendilerinden sonra gelecek nesil olarak görürler.

 3. yavuz dedi ki:

  nur topu gıbı müzisyen baskan adayımız olmus ısde. 🙂 koskoca sultanbeylıde baska bırı yokmuydu

 4. mevlüt birlik dedi ki:

  ertan resim süper :))

 5. recep dedi ki:

  elit gençlik dedikleri bu olsa gerek 🙂

 6. Necip amil dedi ki:

  helal olsun ertan kardeşimize kendini her alanda geliştiriyor sultanbeyli ilçesine senin gibi bilgili donanımlı bir başkan lazım

 7. samet aktan dedi ki:

  yöre haber yalan haber hani bize kayın pder 😀

  • editor dedi ki:

   Arkadaşlar, sitede yayınlanan haberlere yorum yapmak en doğal hakkınız. Ama işin içerisine küfür, hakaret ve belden aşağı vurmalar olan yorumları yayınlamıyoruz. Haberlerimizi eleştirebilirsiniz, destekleyebelirsiniz bu sizin doğal hakkınız. Ama işi küfür boyutuna getirirseniz destek verdiğiniz insanlara zarar verirsiniz. Tüm okurlarımızı biraz daha sağduyulu olmaya davet ediyoruz.

 8. FATİH KÖROGLU dedi ki:

  SİZDE YAZDIGINIZ CİZDİNİZE DİKKAT EDİN OZAMAN YALANDAN KIM ÖLMÜŞ DÜSÜNCESİYLE HABER YAPMAYIN KARALAMAK İYBİR ALIŞKANLIK DEYİLDİR AMA DÜRÜSLÜK TAKTIR GETİRİR

 9. Enis Burak dedi ki:

  Su gençliğe haksızlık yapıldığını söyleyen ilçe yonetim kurulu üyeleri kimlermis yazsana haberci ? Böyle karışık, zeminsiz konuşuyorsun. İlçenin ikiye bölündüğü falan uydurmayın. Ana kademe ve ana kademeye karsı taraf olmaya çalışan gençlik teki statüko var. Ama bu statükoda elbet son bulacak.

 10. Metin Altan dedi ki:

  Enis Kardeş, teşkilatınızda statüko’dan bahsedilmeye başlandı ise, bu hangi taraf olursa olsun vahim bir durum. Sultanbeylide Partinizin güçlü dimdik ayakta durduğu görüntüsü demekki sadece görüntü imiş. İtirafların üstüste gelmesi doğrusu beni şaşıttı.

 11. Adem ERDURAN dedi ki:

  Sevgili Arkadaşlar; Ak Parti İlçe teşkilatlarının tamamı birbiri ile uyumlu çalışabilecek ekiplerden oluşmadığı sürece bu tartışmalar daha çok devam edecektir.Ben aday olan arkadaşları tanımamakla birlikte bu teşkilatta hizmet etmeye çalışmış bir kişi olarak şunu söyleyebilirim gençlik kolları yaralarını kendi içinde tedavi edip dışarıya karşı birlik ve beraberlik mesajları vermek durumundadır ve bu görüntünün aksi hem kendilerine hem de teşkilata zarar vermektedir.Çünkü Ak Partiyi diğerlerinden ayıran en büyük özellik birlik ve bütünlük içinde olmaktır…

 12. gencal okan dedi ki:

  ya arkadaşlar sezgin dinç kim bilen var mı huzurunuzda onurlu duruşunu kutluyorum

 13. samet aktan dedi ki:

  arkadaşlar bu gazeteye yorum yaparak vaktinizi harcıyorsunuz bence herkonuda yalan dolan içerikli bir gazetedir benim iş yerime bi getiren olursa tekme tokat döve döve dışarı atarım sakın bu yalancı gazeteyi okuyarak yada burda yorum yaparak pirim vermeyin

 14. Engin kılıc dedi ki:

  Gençlik birlik beraberlik mesajı falan veremez “bir” de olamaz. Böyle gelmiş böyle gider. GK No yöneten ekipte kafalar degismedikce bu böle sürer gider. Sonra da kalkar teşkilatta birlik sağlanamıyor diye ilçe başkanına dil uzatırlar. Siz önce kendi içinizde birlik beraberlik sağlayın.

 15. mehmet bayram dedi ki:

  yıl 2011 genclik kollarında milletsiz yapılan siyaset umutları tüketmiştiki bir işik yandı sultanbeylide ve ilce aydınlıga acık karanlıga kapalı diyenlerin ellerinde büyümeye başladı umudu kalmayanların umudu vardı artık nerye baksanız bizim eserlerimiz göze carpmaya başladı aydınlık sultanbeylinin heryerınde bizim izimiz duruyordu tarihin sayfalarına altın harflerle yazılacak bir dönem başlamştı artık ertan iskenderin önderliginde sultanbeyli ak parti genclik kolları vardı milletten aldıgı kutsal emaneti omuzlarında tasıyanların sultanbeyliye hizmet sevdası hiç bitmedi istikrara ve güven ortamının yeniden saglanması için gençligin iradesini siyasette temsil etmek için sultanbeylinin genclik kolları hic durmadan gece gündüz calışmaya başladı herşey sultanbeyli icin dedik ve herşeyi sultanbeyli için yaptık
  degerli arkadaşlar gururluyuz ama kibirli degiliz
  onurluyuz ama hicbir zaman şımarmıyoruz şımarmicaz.
  ben birkez daha tüm teşkilata gelcekten tek tek teşekkür ediyorum gece demediniz gündüz demediniz inşallah bundan sonrada demiceginize inanıyorum ve alanıda boş bırakmicanıza inanıyorum degerli kardeşlerim hamt noktasındayız şükür noktasındayız allah sizlerden razı olsun hepinizi allaha emanet ediyorum kalın saglıcakla .sözlerime son verirken millet nederse desin biz işimize bakıcaz üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirecegiz anlımızın akıyla bu davayı ömrümüz boyunca surdurecegız bundan kimsenin şüphesi olmasın tekrardan allaha emanet ediyorum ….

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI