AHMET DEMİR’E TEPKİLER DİNMİYOR!

AHMET DEMİR’E TEPKİLER DİNMİYOR!
“Cumhurbaşkanı da gelse bu işçilere bir şey yapamaz”  sözünden dolayı Belediye Başkan yardımcısı Ahmet Demir’e; TEPKİLER ÇIĞ GİBİ! Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Demir, Belediyeden gönderilen 47 işçi ile...

“Cumhurbaşkanı da gelse bu işçilere bir şey yapamaz”  sözünden dolayı Belediye Başkan yardımcısı Ahmet Demir’e;

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ!

Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Demir, Belediyeden gönderilen 47 işçi ile ilgili açıklama yaparken meclis salonunda kullandığı ‘Cumhurbaşkanı da gelse bu işçilere artık bir şey yapamaz” sözleri tepki toplamaya devam ediyor.

HALK: ‘BU SÖZ, CUMHURBAŞKANLIĞININ MAKAMINA SAYGISIZLIKTIR’

HABER TAKİP’in Pazartesi günü sayfalarına taşıdığı haberler ilçede gündem oluşturmaya devam ediyor. Özellikle Başkan Yardımcısı Ahmet Demir’in meclis salonunda 47 işçi ile sarf ettiği  “Cumhurbaşkanı da gelse bu işçilere artık bir şey yapamaz” sözleri ilçede tartışılmaya devam ediyor. Haberin hem gazetede hem de internet sitesinde yayınlanmasından sonra onlarca insan, internet sitesindeki habere yorum gönderip Ahmet Demir’i bu sözlerinden dolayı kınadıklarını ifade ettiler.

HABER TAKİP CUMHURBAŞKANLIĞINA GÖNDERİLMİŞ!

Sultanbeyli Belediye Başkanı Ahmet Demir’e tepkiler çığ gibi büyüyor. Haberin gazetemizde yer almasından sonra başta işçiler olmak üzere, işçi yakınları ve duyarlı yüzlerce insan Ahmet Demir’in açıklamalarının yer aldığı gazeteyi başta Cumhurbaşkanlığı olmak üzere Başbakanlık ve AK Parti Genel Merkeze gönderdikleri bizlere gelen bilgiler arasında. Ayrıca, işçiler Demir’in açıklamasının olduğu “Cumhurbaşkanı da gelse bir şey yapamaz” haberini 550 milletvekiline faksladıkları öğrenildi. Ayrıca, haklarını demokratik yollardan arayan işçiler Başbakanlığın bünyesinde hizmet veren kısa adı BİMER olan şikâyet merkezine de sıkıntılarını yazdıkları öğrenildi.

AHMET DEMİR NE DEMİŞTİ?

Muhalefet partilerin meclis üyeleri tarafından mecliste gündeme getirilen 47 işçi meselesine belediye adına Başkan Yardımcısı Ahmet Demir cevap verdi. Muhalefet partilerin meclis üyelerini boşa muhalefet etmekle suçlayan Demir: ‘ Bu işçilerle ilgili karar alındı. Bu saatten sonra ne başkan ne başbakan nede Cumhurbaşkanı’ bir şey yapamaz sözleri salonda şaşkınlığa yol açmıştı. İşte Ahmet Demir’in siyasi hayatını etkileyecek o garip sözler.

DEMİR: ‘CUMHURBAŞKANIDA GELSE BİRŞEY YAPAMAZ’!

Konuşmasının devamında aldıkları karardan vaz geçmeyeceklerinin mesajını veren başkan Yardımcısı Demir: “ Komisyonun almış olduğu karar geçerlidir. Belirlenen isimler valiliğe bildirildi. Şu saatten sonra kimse alınan bu kararla ilgili bir şey yapamaz. Başkan, Başbakan hatta Cumhurbaşkanı da gelse komisyonun almış olduğu karar geçerlidir. Bu konuyla ilgili detaylı bilgi almak isteyenler varsa buyursun gelsin ben kendilerine uzun uzadıya anlatayım” ifadelerini kullanmıştı.

“AHMET DEMİR’E TEPKİLER DİNMİYOR!” Başlıklı Haber İçin 1 Yorum Yapılmış
  1. zahid demir dedi ki:

    bu haber babama ait bence bunu babam o anlamda değil de şöyle söyledi işçilerin durumu o kadar kötü ki hiç kimse çözüm bulamaz

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI