SAAT KULESİ GÜZELDE BU KAVŞAK NE OLACAK?

SAAT KULESİ GÜZELDE BU KAVŞAK NE OLACAK?
Uzundere Meydanda yapılan sorunlu kavşağa saat kulesi dikildi. Güzel bir estetiğe sahip olan saat kulesi vatandaşlar tarafından beğenilirken, saatin dikildiği sorunlu kavşak halktan hala tepki toplamaya devam ediyor.  ...

Uzundere Meydanda yapılan sorunlu kavşağa saat kulesi dikildi. Güzel bir estetiğe sahip olan saat kulesi vatandaşlar tarafından beğenilirken, saatin dikildiği sorunlu kavşak halktan hala tepki toplamaya devam ediyor.

 

ARTIK BİZİMDE BİR SAATİMİZ VAR

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Uzundere meydana yaptırdığı kavşakta çevre düzenlemeleri devam ediyor. Son olarak meydana en az 10 metre yüksekliğinde estetiği güzel bir saat kulesi dikildi. Plastikten yapılan ancak ahşap görünümü verilen saat kulesi vatandaşlar tarafından beğenilirken saatin dikildiği yuvarlak ada halktan hala tepki toplamaya devam ediyor. Yuvarlak adanın geniş tutulduğunu savunan birçok vatandaş, yol yakınken adanın küçültülmesini istiyor.

SAAT KULESİ DEĞİL KAVŞAĞIN KÜÇÜLTÜLMESİNİ İSTEMİŞTİK.

Sultanbeyli’nin sorun ve sıkıntılarını sürekli gündeme getiren gazetemiz HABER TAKİP 108. Sayısında manşetine Uzundere meydanda yapılan çevre düzenlemesini manşete taşımış ve ‘Proje güzel uygulama yanlış’ başlığını atarak meydanda yapılan büyük kavşağa dikkatleri çekmişti. Haberin yayınlanmasından sonra İBB’den yetkililer gazetemizi aramış ve konuyla ilgileneceklerini söylemişlerdi. O günden buyan ciddi bir düzenleme içine girmeyen yetkililer tam tersi yavaş yavaş adayı süsülemeye başladı. Bu bağlamda sorunlu kavşağın göbeğine saat kulesi dikildi. Saat kulesinin güzel olduğunu belirtmekle birlikte kavşağın küçültülmesini yetkililere yeniliyoruz.

 

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI