ERCAN AKBULUT’UN ACI GÜNÜ

ERCAN AKBULUT’UN ACI GÜNÜ
Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Akbulut’un 81 yaşındaki babası Mustafa Akbulut hakkın rahmetine kavuştu. Akbulut’un cenazesi memleketi Trabzon’da verildi. İstanbul‘da bir süreden bu yana kanser tedavisi gören ve Pazar...

Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Akbulut’un 81 yaşındaki babası Mustafa Akbulut hakkın rahmetine kavuştu. Akbulut’un cenazesi memleketi Trabzon’da verildi.

İstanbul‘da bir süreden bu yana kanser tedavisi gören ve Pazar günü yaşamını yitiren Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Akbulut’un babası Mustafa Akbulut için Trabzon Köprübaşı İlçesi Merkez Camii’nde cenaze namazı kılındı.

Gümüşhane Müftüsü Dr. Süleyman Aktaş‘ın kıldırdığı namaza, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Of Belediye Başkanı Yusuf Saral,Beşköy Belediye Başkanı Yahya Narmanlı ve çok sayıda kişi katıldı. Kılınan cenaze namazı ardından Akbulut’un cenazesi, Akpınar Mahallesinde bulunan aile mezarlığı’nda toprağa verildi. Ercan Akbulut, mezarlıktaki defin işlemi sırasında mezara toprak attı.

Defin işleminin ardından kardeşleri ile taziyeleri kabul eden Ercan Akbulut,”Babam çevresindekilere sürekli yardım eden, herkesin üzerinde emeği, hakkı olan güzel bir insandı. Tabii ki her nefis ölümü tadacak. Allah rahmet eylesin.” Açıklamasında bulundu.

 

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI