İşadamı Cengiz Sarı yetimleri sevindirdi

İşadamı Cengiz Sarı yetimleri sevindirdi
İnşaat ve İskele sektöründe hizmet veren Cesa İskele sahibi ve Sultanbeyli Ağrılılar Dernek Başkanı Cengiz Sarı, bayram öncesi 20 yetim ve öksüz çocuğu sevindirdi. 20 YETİM MAĞAZADA GİYİNDİRİLDİ Düzenli...

İnşaat ve İskele sektöründe hizmet veren Cesa İskele sahibi ve Sultanbeyli Ağrılılar Dernek Başkanı Cengiz Sarı, bayram öncesi 20 yetim ve öksüz çocuğu sevindirdi.

20 YETİM MAĞAZADA GİYİNDİRİLDİ

Düzenli olarak Sultanbeyli’de ihtiyaç sahibi hemşerilerine gıda ve kıyafet yardımı yapan Ağrılılar Dernek Başkanı Cengiz Sarı, bayram öncesi 20 yetim çocuğu tepeden tırnağa giyindirdi. Sultanbeyli’nin çeşitli mahallerinde tespit edilen ve başka illere mensup 20 yetim ve öksüz çocuk evlerinden araçlarla alınarak özel bir mağazaya götürüldü. Yetim ve öksüz çocukların seçip beğenerek aldıkları kıyafetler, bayramdan önce sevinç yaşamalarına neden oldu. Tepeden tırnağa giydirilen yetim ve öksüz çocuklar, tekrardan araçlarla evlerine bırakıldı.

YETİMLERİN YÜZÜ GÜLDÜ

Yapılan yardım programında YÖRE HABER muhabirine açıklamada bulunan Sultanbeyli Ağrılılar Dernek Başkanı ve Genç İşadamı Cengiz Sarı: ‘ Önümüzde bir bayram var. Bütün yıl boyunca boynu bükük ve yüzleri bir türlü gülmeyen bu yetim ve öksüz çocuklarımızı bir nebze olsun mutlu edebilmek, güldürebilmek ve sevindirebilmek için böyle bir düşüncem oldu ve arkadaşlarımın da yardımıyla tespit ettiğimiz yetim ve öksüz çocuklarımızı buraya getirip ve giyindirdik’ ifadelerini kullandı.  Sarı, ayrıca  Ağrılılar Derneği olarak da hemşehrilerimizin yardımıyla oluşturduğumuz yaklaşık 100 adet Ramazan kumanyasını, bu mübarek ayın ilk günlerinde fakir insanlara dağıttıklarını sözlerime ekledi. Yetim giyindirme programına Dernek Başkan Yardımcısı İbrahim Temel ve genç İşadamlarından Vecdi Bayraktar’da katıldı.

“İşadamı Cengiz Sarı yetimleri sevindirdi” Başlıklı Haber İçin 3 Yorum Yapılmış
  1. mehmet sari dedi ki:

    allah yaptığınız we yapacağınız hayırları kabul etsin inşallah amin

  2. Cem sarısoy dedi ki:

    Ne kadar hayırlı bir iş yapmış allah yardımcısı olsun

  3. memet öztürk dedi ki:

    mevlam hayratınızı kabul etsin sizide sevindirsin amin

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI