Sultanbeyli günlük gazetesine kavuştu

Sultanbeyli günlük gazetesine kavuştu
Sultanbeyli ve Anadoluyakası’nın ilk günlük gazetesi olma ünvanını kazanan Haber Takip gazetesi dün okuyucu ile buluştu. Kendi tesislerinde basılan gazete, okuyuculardan tam not aldı. GÜNLÜK GAZETE SULTANBEYLİ’NİN GÜNDEMİNE OTURDU...


Sultanbeyli ve Anadoluyakası’nın ilk günlük gazetesi olma ünvanını kazanan Haber Takip gazetesi dün okuyucu ile buluştu. Kendi tesislerinde basılan gazete, okuyuculardan tam not aldı.

GÜNLÜK GAZETE SULTANBEYLİ’NİN GÜNDEMİNE OTURDU

Uzun yıllardır Sultanbeyli ve çevre ilçelere yayın yapan Gerçek Medya, Yöre Haber ve Özışık gazetelerinin ortaklaşa çıkarmaya başladıkları Haber Takip Gazetesi, dün okuyucu ile buluştu. Kendi tesislerinde basılan gazete ilk günde 5000 bin okuyucu ile buluştu. Son günlerde ilçede yaşanan en son haberleri gazeteye taşıyan Haber Takip gazetesi, yayın hayatına başladığı andan itibaren değişik tarzı ile okurların gözdesi haline geldi.

SULTANBEYLİ SEÇİM SONUÇLARI HABER TAKİP’DEN TAKİP ETTİ

Pazar günü yapılan Milletvekilliği seçiminin Sultanbeyli sonuçlarını ilk olarak Sultanbeyli’nin ilk günlük gazetesi Haber Takip verdi. Güçlü kadrosuyla Sultanbeyli’deki seçimin nabzını tutan Haber Takip gazetesi, gece baskısı yaparak Sultanbeyli seçim sonuçlarını ilk veren gazete oldu. Sulatnbeylili seçmenin merakla beklediği seçim sonuçlarını eksisiz okuyucusuna duyuran gazete, Sultanbeylili vatandaşlar ve siyasi partilerden takdir topladı.

GÜNDEM TAKİP EDEN DEĞİL GÜNDEM OLUŞTURAN GAZETE OLACAK

‘Bölgenin gündemi TAKİP’de’ sloganıyla yayın hayatına başlayan gazete ilk gününde 5000 okuyucu ile buluştu. Tanıtım maksadıyla belli bir süre ücretsiz olarak dağıtılacak olan Haber Takip gazetesi, daha sonra abonelerine ve gazete bayilerinde olacak. Gerekli tüm alt yapı çalışmalarını tamamlayan gazete, kısa sürede Sultanbeyli ve Anadoluyakası’nın gündem belirleyen gazetesi olacağa benziyor.

BÖLGENİN SICAK GELİŞMELERİ HABER TAKİP’DE

Uzun yıllardır gazetecilik yapan Ömer Faruk Gerçek, Recep Karakoç ve Ahmet Işıkdağ’ın öncülüğünde yayın yapmaya başlayan Haber Takip gazetesi, ilk gününde farkını ortaya koydu. Haberlerin taze, yorumların tarafsız ve objektif, dizgi ve baskının kaliteli olması kendini ilk günden fark ettirdi. Okuyucuların tam desteğini alan Haber Takip Gazetesi, bölgenin güçlü sessi olmaya aday olduğunu ortaya koydu.

 

“Sultanbeyli günlük gazetesine kavuştu” Başlıklı Haber İçin 7 Yorum Yapılmış
 1. mustafa ilhan dedi ki:

  oncelikle bole bişeyi bize kazandırdığınız için teşekur ederiz. sultanbeylinin çok buyuk bi eksiğini kapattınızı bildirmek isterim… herkese hayırlı olsun gazetemiz… inşallah sultanbeylimizin yerel televizyonunuda gormek nasip olur…

 2. SEDAT AKIN dedi ki:

  Bundan bir kaç hafta önce 522 ST SULTANBEYLİ TOPKAPI OTOBÜSLERİNİN SULTANBEYLİ MECİDİYEKÖY OLARKA YENİDEN DÜZENLENMESİ İLE İLGİLİ YAPMIŞ OLDUĞUNZU HABERE ELEŞTİRİ YAPMIŞTIM BÜYÜK ŞEHİRE İŞTE BÜYÜK ŞEHİRİN TARAFIMA VERDİĞİ CEVAP

  Sayı : M.34.0.İBB.5.02.35.00-622.01-9179

  Konu : Şikayet.

  Sayın Sedat AKIN

  yasam_2828@hotmail.com

  İlgi : 24.08.2011 tarihli başvurunuz.

  İlgide kayıtlı başvuru incelenmiş olup, Sultanbeyli – Mecidiyeköy (522 ST) hattımızın son durağının Topkapı’dan Mecidiyeköy’e çekilmesinden dolayı mağduriyet yaşandığı ve son durağın tekrar Topkapı’ya ötelenmesi talep edilmektedir.

  Kuruluşumuz Anadolu İşletme Şube Müdürlüğü hizmet alanı içerisinde Sultanbeyli – Mecidiyeköy (522 ST) hattımızda 25 adet Özel Halk Otobüsü ile günboyu 112 sefer yapılarak bölge halkına toplu ulaşım hizmetlerimiz devam etmektedir.

  Yolcularımızın ulaşımlarını Metrobus hattı ile daha rahat ve hızlı sağlamaları amacıyla, bahse konu hattımızın son durağı Mecidiyeköy’e alınarak sefer süreleri kısaltılmış olup, sefer sayıları artırılmıştır.

  Ayrıca, yolcu mağduriyeti yaşanmaması ve daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımız devam etmekte olup, sözkonusu hattımız üzerinde denetimlerimiz arttırılmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederim.

  İETT İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
  Otobüs İşletme Dairesi Başkanlığı

 3. SEDAT AKIN dedi ki:

  CHP grup başkan vekiline yazılı olarak aynen şu soruyu sanki gazateciymiş gibi ben bir vatandaş olarak sorma ihtiyacı duydum bir gazete çıkarırken bir haberin gerekçesi belirtilin ama çıkarılan takip gazetelerinde gerekçeler niçin bildirilmeden okuyucusuyla buluşuyor.EĞER hükümet (khk)KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMEYLE bir kanun çıkartıyorsa ve bunun iptali için anayasa mahkemesine gidiliyorsa bunun bir sebebi olmalı bu bir gazetecinin uğraş alanı içindedir.Bu gerekçe bilgi edinilmesi gerekirken direk okuyucusuyla buluşan haber yetersiz kalmaktadır.

 4. SEDAT AKIN dedi ki:

  HAYALDİ GERÇEK OLDU BÜYÜYEN TÜRKİYE’DEN MANZARALAR BEĞENMEDİĞİMİZ ECEVİT DEMİREL DÖNEMLERİNDE 1 TL YE 3 EKMEK ALINIYORDU PARA ARTIRIYORDUK BEĞENDİĞİMİZ TAYYİP DÖNEMİNDE 1 TL YE ANCAK 1 EKMEK ALINIYOR HAYALDİ GERÇEK OLDU TÜKETİM TUTARI 20 TL OLAN FATURAYA 40 TL ÖDÜYORUZ HAYALDİ GERÇEK OLDU.

 5. mustafa karayigit dedi ki:

  Sultanbeyli belediyesinde calisanlarin yuzde yetmisi erzincan tayfasi

 6. mustafa karayigit dedi ki:

  Arkadaslar birsey daha dikkatimi cekti huseyin keskinin facebook tan ve twiter den paylastiklarina olumsuz yorumlar siliniyor ve yorum yapanlar engelleniyor bbilginize

 7. Mustafa Üneş dedi ki:

  25 TEMMUZ CUMA GÜNÜ SAAT 22:00’DA SULTANBEYLİ KENT MEYDANINDA İSRAİL ÜRÜNLERİNİ BOYKOT İÇİN BİLGİLENDİRME KONUŞMASI VE ARDINDAN DUA PROGRAMIMIZA SULTANBEYLİ GAZETESİ GELEBİLİR Mİ LÜTFEN ?

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI