SEVİNÇ BU SONUÇLARA SEVİNEMEYECEK

SEVİNÇ BU SONUÇLARA SEVİNEMEYECEK
11 Nisan tarihinde gazetemizin internet sitesine koyduğumuz ‘Görevini yapamayan AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Sevinç istifa etmelimi etmemelimi sorulu anketi bugün sonuçlandı. Ankete katılan 910 okuyucumuzdan 856 kişi...

11 Nisan tarihinde gazetemizin internet sitesine koyduğumuz ‘Görevini yapamayan AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Sevinç istifa etmelimi etmemelimi sorulu anketi bugün sonuçlandı. Ankete katılan 910 okuyucumuzdan 856 kişi istifa etmesini isterken, 54 kişi hayır istifa etmemeli dedi.

 

ALİ SEVİNÇ’İN GİTMESİNİ İSTEYENLER HAYLİ YÜKSEK

60 gündür internet sitemizde yayınlanan tek soruluk anketimiz bugün sonuçlandı. Okuyucularımıza sorduğumuz ‘Görevini yapamayan AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Sevinç istifa etmelimi etmemelimi’ sorulu ankete toplam 910 okuyucumuz oy kullandı. 856 okuyucumuz % 94 oranıyla ‘Evet’ istifa etmeli derken 56 kişi  % 6’lık küçük bir kısım ise ‘Hayır’ istifa etmemeli dedi.

ANKETİ NEDEN YAYINLAMIŞTIK

YÖRE HABER Gazetesi ve internet sitesi olarak Aday adaylığı sürecinde Sultanbeylili aday adaylarına büyük destek vermiş ve ilçemizden en az bir aday adayının kesin aday listesine girmesi için mücadele etmiştik. Gerek gazetemizin gerekse ilçede yayınlanan diğer gazeteler bizim bu tutumumuzu desteklemiş ve Ankara’ya fazlasıyla baskı yapmıştık. Ancak, ne hikmettir ki aynı duyarlılığı Sultanbeyli AK Parti İlçe Başkanı Ali Sevinç ve yönetimi göstermemişti. Nihayetinde AK Parti genel merkezde kesin aday listesinde Sultanbeyli’den hiçbir aday adayını listeye koymamıştı. Başta gazetemiz YÖRE HABER ve internet sitemiz olmak üzere  ilçede yayın yapan Gerçek Medya ve Haber Takip gazeteleri bu haksızlığı eleştirmiş ve Sultanbeyli AK Parti ilçe yönetiminin beceriksizliğini ortaya koymuştu. Bundan dolayı internet sitemize böyle bir anket koymayı uygun gördük ve seçimlere üç gün kala anketimizi sonuçlandırma kararı aldık. Tamamen okuyucu tercihine bırakılan ankette Ali Sevinç’in istifa etmesi isteniyor.

“SEVİNÇ BU SONUÇLARA SEVİNEMEYECEK” Başlıklı Haber İçin 1 Yorum Yapılmış
  1. Tanınmış Kişi dedi ki:

    Anketlere kalsa her şey ona göre anketin birin de A partisi kazanıyor birin de A partisi kayıp edip B partisi kazanıyor gel gelelim sonuç A partisi kazanıyor

Yorum Yap

Ad Soyad (required)

E-mail (required)

URI